Lokalita: 

Občanská vybavenost

Pouze jednu stanici metrem a jste v obchodním centru Westfield Chodov. Nebo 10 minut autem či MHD do rozsáhlého komerčně obchodního centra Čestlice. V okolí metra Opatov jsou dostupné supermarkety Billa, Lidl, Penny či menší maloobchody a lékárny. Je zde i celá řada drobných služeb včetně restaurací a kaváren. Čtenáři jistě rádi využijí Městskou knihovnu Opatov. V dostupné vzdálenosti od domů se nachází mateřská i základní škola a gymnázium.

 

Dopravní dostupnost

V těsné blízkosti je zastávka autobusu MHD s přímým spojením na metro „Opatov“ a následně kamkoli do centra metropole. Cesta autem do centra Prahy trvá cca 12 minut. Druhým směrem z téže zastávky se dostanete do Průhonic k zámku a parku.

 

Volnočasové aktivity

Děti mohu aktivně odpočívat na řadě hřišť. Mládež a dospělí ocení první fotbalgolfové hřiště v Praze, které je opravdu co by kamenem dohodil od realizovaných bytových domů. Najdeme zde i cyklostezku z Šeberova, která vede přes Milíčovský les údolím kolem Botiče do Průhonic. Pěší mohou projít naučnou stesku se Zooparkem Milíčov až k vodní nádrži Hostivař. Milovníci vodního světa a saun určitě rádi využijí nedaleko umístěného Aquaparku Čestlice.

 

mapka

50.01857478623694, 14.523659987503251

Kontaktujte nás


Tento formulář slouží k odeslání obecného dotazu k projektu prodejci. Pro odeslání žádosti o rezervaci jednotky/nemovitosti prosím použijte formulář v detailu jednotky/nemovitosti – viz. Ceník.