Byty kateřinky
Byty kateřinky
Byty kateřinky
O projektu: 

Praha nabízí mnoho možností pro bydlení. Projekt CATHA je jednou z možností, které splňují všechny standardy příjemného bydlení v bezprostředním sousedství Milíčovského lesa a rybníka, přírodní památkou, obce Kateřinky, která je sídelní částí Praha – Újezd. Je to domov, který spojuje kvalitu moderního městského bydlení s pocitem volnosti nedaleké přírody, kde máte své soukromí a znáte své sousedy, zajištěnou vlastní identitu i bezpečnost a přitom snadnou dopravní dostupnost do centra metropole.

Kompozice tvarového řešení domu vytváří prostorné a dispozičně komfortní uspořádání bytů od 1+kk po 3+kk o třech nadzemních podlaží a jedním podzemním podlažím s garážemi. Projekt zahrnuje dva bytové domy s celkem 57 byty a jedním komerčním prostorem. V každém domě je v garážové hale 27 parkovacích stání. Všechny byty mají balkony. Lze vybírat i z bytů s předzahrádkou. Navrhovaný bytový dům obsahuje dvě schodišťové sekce, z nichž na každém patře je umístěno celkem 5 bytových jednotek. Snadnou propojenost jednotlivých pater s garážovou halou zajišťuje výtah.

Projekt byl dokončen a zkolaudován v roce 2023. 

Kontaktujte nás


Tento formulář slouží k odeslání obecného dotazu k projektu prodejci. Pro odeslání žádosti o rezervaci jednotky/nemovitosti prosím použijte formulář v detailu jednotky/nemovitosti – viz. Ceník.